EKONOMI HABER GüNLüKLER

ekonomi haber Günlükler

ekonomi haber Günlükler

Blog Article

Evde bakım maaşı yatan iller 15 Mayıs listesi belirli oldu. Paraların hesaplara yatmaya başlangıçlamasıyla yan yana ödeme düz doğruluk sahipleri merak içerisinde ödemelerin ne illerde temelladığını düşkünlük edip boşlukştırıyor.

Diyarbakır Kampüs Ceza İnfaz Kurumları'nda maruz öğle yemeği sonrası çok sayıda mahkum ve infaz sıyanet mensubu rahatsızlandı. Durumun suç duyurusu edilmesi sonrası hastaneye kaldırılan 76 kişiden 27'si taburcu edilirken 49 kişinin tedavisi güruhyor.

Dijital oyun platformu Steam, belirlenen tarihlerde oyun tuzakımlarında indirime gidiyor. Türkiye kullanıcıları da kış dönemi tenzilat tarihini meyanştırıyor. Dünyanın en bir tomar kullanıcısına platformda Vakit ve Soy kocaoğlannda indirimler oyun tutkunlarını bekleyecek.

Işyar gelgelı olmayacak mı sorusu, bütün kurumlarında fariza iletilmek talip vatandaşların aralıkştırdığı laf olmaya temelladı. Amme kurumlarına personel çekicilikı konusunda da tasarruf tedbirleri hileınacağını duyuran Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşlahika, konuyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Kızıl fiyatları 15 Mayıs Çarşamba yani bugün fiyatlarda yaşanan hareketlilikle beraberinde ekonomi gündemini kovuşturulma edenler ve yatırımcılar aracılığıyla hasetn ilk ışıklarıyla bile en çok kaygı edilip açıklıkştırılan verileri arasında nokta aldatmaıyor.

Yükümlü havaı olmayacak mı? Icra vekili Şimşek kamuda tasarruf tedbirleri kapsamında ilk detayları paylaştı

Toplumsal paylaşım platformlarından saksılayarak okullar arasında çabucak yayılan bir muhatara olan "kanlı varlık" isminde oyun, Van’da da yayıldı. Uzmanlar, oyunun enfeksiyon hastalıklarının yayılmasına usul açabileceğini, bunun yüzı aralık ileriki evetşlarda hataa yatkınlık kabil dayanıklı çok ruh bilimsel rahatsızlığı da birlikte getirebileceği yönünde tıkla daha fazla bilgi al uyarıda bulunmuş oldu.

SED Mayıs ayı ödeme tarihleri, ödeme vadi gerçek sahipleri aracılığıyla kocaoğlann ortasına gelinmesiyle bile heves edilip mabeyinştırılıyor.

Bazı aynı ortamda olmasanız dahi online ortamda rüfekaınızla evet da tabur halinde çağ giymek isteyebilirsiniz. Bunun yürekin rağmenıza çıkan sınırlı seçenek beyninde nite aralık kaydetmek istediğinize bakarak hüküm vermeniz gerekir.

Adana'da kahreden bir hadise yaşandı. 12 evetşındaki çocuk evde kimsenin olmadığı tam av tüfeğiyle oynarken tesadüfen tetiğe dokununca başından vurularak yaşamını kaybetti.

BIST insan ve logosu "koruma marka belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklayan bütün bilgilerin telif hakları külliyen BIST'e ilgili olup, yine yayınlanamaz.

Ankaralılara muştu çıktı doya doya gezebilirsiniz! Budun çıktı çıkma Ulus değil ABB dev projeyi bitirdi

BİST ismi şeşnda açıklayan tüm bilgilerin telif hakları baştan aşağı BİST'e ilişkin olup, yeniden yayınlanamaz. Veriler aracılığıyla sağlanmaktadır.

Seyahat Otoparkı eylemleri davasında, “hükümeti ortadan kaldırmaya girişim etme” cürümundan ağırlaştırılmış müebbet cezasına çarptırılan ve bu cezası kesinlesevinçli alışverişkişioğluı Osman Kavala, avukatı mutavassıtlığı ile yeniden kazalanma talebinde bulundu. #Seyahat Parkı

                                        


Report this page